O mnie

Jakub Steciuk

Energetyka, atom, prawo - to będzie można znaleźć na mojej stronie.
Zwykły student pragnie opowiadać o niezwykle ciekawych zagadnieniach związanych z samodzielnością energetyczną nie tylko na poziomie publicznym/krajowym, ale również prywatnym.

Zauważając wiele braków regulacyjnych i informacyjnych w tym zakresie stwierdziłem, że warto będzie przybliżyć tę tematykę pod względem prawnym, próbując stworzyć bazę wiedzy pozwalającą w ostateczności budować elektrownie atomowe, jako zwyczajne źródła energii, a przyszłość rysuje nam tę właśnie możliwość.

Oczywiście atom musi współpracować z OZE oraz z energią wodorową. Te trzy źródła będą stanowić przedmiot rozważań na najbliższe lata i dekady, a Ja i moi czytelnicy będą w przyszłości intelektualnym trzonem tych rozważań.

Tymczasem zapraszam do wspólnej nauki i dyskusji nad energetyką i prawem. nie tylko atomowym! Zapraszam do zapoznania się z każdym z segmentów bloga, w których wyjaśniam poszczególne dziedziny wiedzy oraz zakres rozważań. Możecie spodziewać się postów w języku polskim, angielskim oraz hiszpańskim.

Zapraszam do kontaktu

E-mail: jakub.steciuk1@gmail.com

oraz w formularzu po prawej.